Sdružení Slunce

Z Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s.

Přejít na: navigace, hledání

Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s.

Historie sdružení Slunce

Sdružení Slunce vzniklo na podzim roku 1998 z iniciativy mladých lidí a z potřeby vytvořit partnera pro uskutečňování česko-německých projektů. S postupem času se naše činnost rozšiřovala i na spolupráci s dalšími zeměmi.

Poslání a cíle

Poslání našeho sdružení vystihuje citát Karla Čapka: „Každý rozdíl ve věcech a lidech rozšiřuje obzory.“ Chtěli bychom naší činností přispět k tomu, aby mladí lidé navazovali různé mezinárodní kontakty, poznávali cizí země, odlišné kultury a v rámci interkulturního učení získávali nové životní zkušenosti. Pomocí našich aktivit se snažíme podporovat myšlenku společné Evropy a spolupráce mezi jednotlivými zeměmi. Realizováním nejrůzněji zaměřených projektů bychom chtěli bojovat proti mylným předsudkům o jiných národnostech.

Činnost sdružení

Profil sdružení

Výroční zpráva 2008

Novinky

Bleší trh 11. 6. ZRUŠEN

Bleší trh plánovaný na 11. 6. 2016 musíme z provozních důvodů divadla DIOD zrušit:( Potkáme se tedy až v září, termíny na druhou půlku roku budou včas zveřejněny na www.slunceweb.cz. Přeji Vám hezké léto plné slunce a pohody!

Termíny bleších trhů v roce 2016 a změna v rezervaci

Aktuální termíny konání bleších trhů v první polovině roku 2016 vč. systému přihlašování zde Místní akce/Bleší trh. Systém rezervace zůstává zachován, změnilo se pouze místo konání! Rezervace probíhá ve foyer divadla DIOD vždy poslední čtvrtek před konáním trhu v čase od 16:00 hodin (dle počtu zájemců 10 - 30 minut).

S Drakiádou vzhůru nad mraky

Nadešel podzim a s ním přichází naše již tradiční akce - Drakiáda se Sluncem. Letošní ročník nese motto: Vzhůru nad mraky. Akce se koná na vrchu Skalka v Jihlavě 24. října 2015 od 14.00 hod. a podílejí se na ní tentokrát Kraj Vysočina a VZP. Bude se soutěžit, nebude chybět ani drobné občerstvení. Přijďte, těším se na vás. Další info zde Média:Drakiada_2015.jpg

Termíny Bleší trh

Aktuální termíny konání bleších trhů na podzim 2015 vč. systému přihlašování zde Místní akce/Bleší trh:-)

Blešák vyhrál Skutek roku

Tradiční Blešák, který v Jihlavě pod hlavičkou našeho sdružení funguje od roku 2010, získal ocenění Kraje Vysočina v anketě Skutek roku právnických osob v kategorii ekonomická oblast. Cenu za sdružení převzala duše Blešáku - Eva Kujínková. Jsme velice rádi, že jedna z našich aktivit byla oceněna a zároveň nám pomohla se zviditelnit u široké veřejnosti. Fotografie z předávání můžete zhlédnout na našem Facebooku: www.facebook.com/sdruzeni.slunce?ref=hl.

další novinky >>
Z druhé ruky


partnerský odkaz:

kraj Vysočina

Zobrazení
Osobní nástroje
kalendář
<
Červenec 2016
>
PÚSČPSN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nadcházející události
Další »
V jiných jazycích
navštivte také

kraj Vysočina

Informační centra pro mládež

Portál pro mládež

Eurodesk

Neziskovky

Jazyky.com

Dudoeu.cz