Sdružení Slunce

Z Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s.

Přejít na: navigace, hledání

Sdružení na podporu mezinárodního přátelství „Slunce“, o. s.

Historie sdružení Slunce

Sdružení Slunce vzniklo na podzim roku 1998 z iniciativy mladých lidí a z potřeby vytvořit partnera pro uskutečňování česko-německých projektů. S postupem času se naše činnost rozšiřovala i na spolupráci s dalšími zeměmi.

Poslání a cíle

Poslání našeho sdružení vystihuje citát Karla Čapka: „Každý rozdíl ve věcech a lidech rozšiřuje obzory.“ Chtěli bychom naší činností přispět k tomu, aby mladí lidé navazovali různé mezinárodní kontakty, poznávali cizí země, odlišné kultury a v rámci interkulturního učení získávali nové životní zkušenosti. Pomocí našich aktivit se snažíme podporovat myšlenku společné Evropy a spolupráce mezi jednotlivými zeměmi. Realizováním nejrůzněji zaměřených projektů bychom chtěli bojovat proti mylným předsudkům o jiných národnostech.

Činnost sdružení

Profil sdružení

Výroční zpráva 2008

Novinky

Termíny Bleší trh

Aktuální termíny konání bleších trhů na podzim 2015 vč. systému přihlašování zde Místní akce/Bleší trh:-)

Blešák vyhrál Skutek roku

Tradiční Blešák, který v Jihlavě pod hlavičkou našeho sdružení funguje od roku 2010, získal ocenění Kraje Vysočina v anketě Skutek roku právnických osob v kategorii ekonomická oblast. Cenu za sdružení převzala duše Blešáku - Eva Kujínková. Jsme velice rádi, že jedna z našich aktivit byla oceněna a zároveň nám pomohla se zviditelnit u široké veřejnosti. Fotografie z předávání můžete zhlédnout na našem Facebooku: www.facebook.com/sdruzeni.slunce?ref=hl.

Hlasujte ve Zlaté jeřabině pro JID 20-14

Loňský ročník regionální postupové přehlídky studentského divadla JID 20-14 byl nominován na cenu Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina v kategorii Kulturní počin roku 2014. Budeme velice rádi, pokud nám pomůžete toto ocenění získat. Hlasovat můžete až do konce března na webových stránkách: jid.slunceweb.cz nebo prostřednictvím hlasovacího lístku v Novinách Kraje Vysočina.

JID 20-15 je za dveřmi

Milí přátelé, i v letošním roce pořádáme regionální přehlídku studentského divadla JID 20-15, která se uskuteční od 12. do 14. března v DIODu v Jihlavě. Těšit se můžete na 9 soutěžních představení nejen z Vysočiny i na skvělé zahajovací představení Domeček v podání Buranteatru z Brna. Jedná se o povedený šansonový muzikál pro dva herce. Více informací o festivalu i o zahajovacím představení se dozvíte na na webu JID 20-15. Další informace sdílíme na facebookovém profilu. Od 23. února se můžete přijít podívat do Městké knihovny Jihlava na fotografie z loňského ročníku. Srdečně zveme.

Bleší trh

Aktuální informace ke konání bleších trhů a systému přihlašování zde Místní akce/Bleší trh:-)
--Eva Kujínková 30.12.2014, 08:31 (CEST)

další novinky >>


Z druhé ruky


partnerský odkaz:

Eurodesk

Zobrazení
Osobní nástroje
kalendář
<
Září 2015
>
PÚSČPSN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Nadcházející události
Další »
V jiných jazycích
navštivte také

kraj Vysočina

Informační centra pro mládež

Portál pro mládež

Eurodesk

Neziskovky

Jazyky.com

Dudoeu.cz